ROZKŁAD JAZDY SKIEXPRESSBUS

  Zieleniec   Zieleniec - wieczorny   Zieleniec - SANKI   Czarna Góra   Janské Lázně   Pec pod Snězkou   Dolní Morava   Ramzová   Špindlerův Mlýn   Praděd      Rokytnice n.J.   Herlikovice

ROZKŁAD JAZDY ZIELENIEC PORANNY

Odjazd Powrót
06:30 Oława 19:45 ul. Kutrowskiego 29c.
06:37 Marcinkowice 19:35 ul. Wrocławska przys. autobus.
06:40 Siechnice 19:30 ul. Opolska przys. autobus.
06:05 Wrocław 19:55 ul. Gospodarska 1 (przy Miłoszyckiej)
06:20 Wrocław 19:40 KORONA Przyst.Id24108
06:30 Wrocław 19:30 D.S. Kredka i Ołówek ul. Bujwida 25
06:40 Wrocław 19:15 Parking Urząd Wojewódzki
07:00 Wrocław 19:15 ul. Powstańców. Śl. / Racławicka 2/4 Rossmann
07:05 Wrocław 19:05 al. Karkonoska 63 STACJA PALIW BP
07:10 Domasław 19:05 ul. Wrocławska 23 (przyst. aut.)
07:25 Łagiewniki 18:55 ul. Wrocławska 25 (ORLEN)
07:45 Zabkowice Sl. 17:55 STACJA PALIW ORLEN
08:55 Zieleniec 16:30 PARKING - GRYGLÓWKA
-Powrót- podstawienie autokaru 16:05


PROMOCJE NA E -MAIL:

  

INFORMACJE

  Hotele i stoki pozostaną otwarte  
  Czechy zamykają granice z Polską!  
  Stoki od 12 lutego OTWARTE!  
  STOKI DLA NAS OTWARTE -Zieleniec  
  Gdzie można szusować w Polsce?  
więcej informacji   

KURS KORONY CZESKIEJ:

1CZK - 0,1787 PLN
1EUR - 4,5302 PLN
1GBP - 5,3072 PLN